Witamy na naszym firmowym blogu!

0
9
Rate this post

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że rozszerzamy naszą działalność i uruchamiamy firmowego bloga, który przede wszystkim będzie miał charakter informacyjny, ale nie zabraknie tutaj także nowinek branżowych czy przydatnych porad. Mamy nadzieję, że niniejszy blog okaże się przyjaznym miejscem, który będzie kojarzył się z czymś przyjemnym i miękkim w dotyku jak dywan.
Kim jesteśmy?

Jesteśmy sklepem internetowym, który dostarcza miękkie i eleganckie dywany, które świetnie komponują się z meblami w każdym pomieszczeniu, będąc rajem dla wszystkich stóp, zwłaszcza zimą, kiedy temperatury spadają mocno poniżej zera. Istniejemy na rynku od 2009 roku, cały czas systematycznie się rozwijając, a powstanie bloga jest tego najlepszym przykładem.

Oferujemy nie tylko dywany, ale również chodniki dywanowe i wykładziny, wykonane z materiałów najlepszej jakości, co potwierdzają nasi Klienci. Ich zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą i motywuje do dalszej i systematycznej pracy.

Przez cały okres swojej działalności stworzyliśmy całą sieć sklepów detalicznych, dzięki czemu nasze produkty można znaleźć w Lublinie, Chełmie czy Łuszczowie Pierwszym. Dajemy Klientom ogromne pole manewru, oferując swoje produkty na dobrze wszystkim znanym serwisie Allegro.
Oferta

Nasz asortyment jest tak bogaty, że nie podejmiemy się wyliczanki i odsyłamy do naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo również wysokiej jakości: wycieraczki, chodniki, dywany, sztuczne trawy, kosze wiklinowe, kleje do wykładzin, listwy czy maty łazienkowe. To tylko kilak przykładów naszej obszernej oferty, która zawiera produkty polskich producentów, z którymi ściśle współpracujemy.

eNasza firma cały czas się rozwija. Obserwujemy trendy na innych rynkach, słuchamy opinii naszych Klientów. Nie grozi nam stagnacja. Zgadzamy się z chińskim przysłowiem, które mówi, że kto stoi w miejscu, ten się cofa.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów, sprowadzając dywany czy wykładziny do wielu rodzajów pomieszczeń. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni, oferując produkty wysokiej jakości zarówno do mniejszych pomieszczeń, jak i ogromnych salonów czy biur. Dla każdego coś miłego. Niezależnie od tego, czy współpracujemy z dużymi firmami czy indywidualnymi Klientami. Każdy znajdzie coś dla siebie.