Projektowanie łazienek

0
10
Luminous modern hall with white and wooden walls, large windows with glass doors, beams on a ceiling and a tiled floor. There is a burning fireplace, sofas with pillows, tables with wicker chairs.
Rate this post

Ten profesjonalny program zapewnia profesjonalne wizualizacje i projekty łazienek z wykorzystaniem produktów różnych firm. Jeśli zaś masz już sprecyzowane własne wymagania, jeśli wizja nowej łazienki już głęboko tkwi w Twoim umyśle, nasz unikalny program komputerowy pozwoli na łatwe przelanie Twoich pomysłów na ekran i papier. W każdej chwili możesz obejrzeć swoją łazienkę w rzucie z góry, z boku czy z każdej innej perspektywy. Projektowanie łazienek – dzięki naszemu programowi masz też możliwość obejrzenia animowanej panoramy łazienki w pełnym obrocie. W programie można wybrać kształt łazienki, jaki jest Ci potrzebny. Możliwe jest dokładne rozplanowanie łazienki dzięki: przesuwaniu i obracaniu elementów wyposażenia, dosuwaniu do ścian i wykrywaniu elementów, które na siebie “nachodzą”. Nasz program do projektowania pomoże w rozwiązaniu problemów związanych z funkcjonalnością i doborem właściwego wyposażenia. Połączenie wszystkiego w jedną całość jest bowiem bardzo istotne. Podstawowe wyposażenie takie jak ceramika, wanna czy kabina prysznicowa odgrywa w łazience role dominującą, a do nich należy dobrać odpowiednią armaturę i akcesoria. Będziesz się chwalić swoją nową łazienką wszystkim znajomym, jeszcze przed wizytą ekipy budowlanej i instalacyjnej!

Proponowane przez nas rozwiązania zgodne są z najlepszymi standardami łazienkowymi . Przy naszej pomocy stworzysz eleganckie, a zarazem funkcjonalne wnętrze każdej łazienki – i takiej małej, w nieco starszym bloku mieszkalnym czy też luksusowego salonu kąpielowego w dużym domu.