Programy partnerskie, dochodowy biznes.

0
14
Rate this post

Programy partnerskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób szukających pomysłu na biznes. Lawinowo przybywa osób w Polskim internecie, które zarabiają od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie na polecaniu produktów i usług przy pomocy programów partnerskich. Zasada zarabiania na programach partnerskich jest bardzo prosta i wygodna. Wybierasz program partnerski, który odpowiada twoim zainteresowaniom lub jest zgodny z tematyką blogów i serwisów internetowych jakie prowadzisz, następnie rejestrujesz się w programie partnerskim i za pomocą gotowych banerów i linków partnerskich polecasz produkty lub usługi danego programu partnerskiego. Jeśli ktoś kupi produkt lub usługę z twojego polecenia otrzymujesz należną tobie prowizję.

Na polecaniu cudzych produktów i usług można całkiem nieźle zarobić. Są osoby, które potrafią nawet na tak tanich produktach jakimi są ebooki, gdzie prowizja kształtuje się na poziomie 6 – 10zł od sprzedanego ebooka, zarobić kilka tysięcy złotych.

Przykładem może być Lech Baczyński, który zarobił 5000zł. w programie partnerskim złote myśli wysyłając 3 mailingi.

Najlepsi na polecaniu aukcji allegro zarabiają 20.000zł. miesięcznie, a przy sprzedaży produktów finansowych takich jak kredyty, konta bankowe, itp. prowizje dochodzą nawet do 50.000zł miesięcznie.

W ramach programów partnerskich możesz sprzedawać prawie wszystko: szkolenia, książki, alkohol, komputery, wycieczki, itd. Jeśli tylko poważnie podejdziesz do tematu zarabiania na programach partnerskich możesz dołączyć do elity osób, które z programów partnerskich żyją na naprawdę wysokim poziomie.

Programy partnerskie to biznes jak każdy inny i należy to zajęcie potraktować poważnie jeśli chce się mieć wyniki na przyzwoitym poziomie. Chociaż zasady działania w programach partnerskich są bardzo proste, to zarabianie na nich już tak proste nie jest.

Trzeba naprawdę się zaangażować i poświęcić przynajmniej rok na intensywną, systematyczną i przemyślaną pracę.