Aukcje na Allegro

0
11
Rate this post

By zwiększyć liczbę osób, które odwiedzają Twoje aukcje internetowe, możesz zastosować wyróżnienia. Serwis Allegro oferuje różne sposoby na wyróżnienie aukcji w serwisie, jednakże są one dodatkowo płatne. Można np. zastosować pogrubienie nazwy aukcji, którego cena wynosi 2zł za jedną aukcję.

Można tez zastosować podświetlenie aukcji za 6 zł, a także wyróżnienie polegające na tym, że dana aukcja wyświetli się na samym początku listy w określonej podkategorii. Cena tego wyróżnienia to 12 zł. Ponadto jest jeszcze tak zwana usługa „strona kategorii”, która polega na tym, że nasza aukcja pojawi się w boksie na stronie głównej kategorii z prawej strony. Cena tej usługi to 29 zł. Jest jeszcze jedna możliwość wyróżnienia aukcji, która kosztuje 99 zł i polega na tym, że aukcja pojawi się na stronie głównej serwisu Alegro.

Jest w czym wybierać, jednakże nie każda forma wyróżnienia jest dla nas odpowiednia. Ogólnie rzecz biorąc nie warto stosować pogrubienia, które rzadko kiedy przynosi efekty. Lepiej już jest zastosować sprytną metodę polegającą na niezamieszczeniu w jednej z naszych aukcji miniaturki. Oczywiście zdjęcia w aukcji koniecznie muszą być, gdyż bez nich niczego nie sprzedamy.

Nie tylko wyróżnienia i zdjęcia są ważne. Warto poczytać sobie na różnych forach jakich informacji oczekuje kupujący na temat przedmiotu. Trzeba pisać konkretnie ale tak, aby zainteresować swoim przedmiotem użytkowników. Odpisujmy też na maile od zainteresowanych.

Pamiętajmy o tym, że warto kupić parę przedmiotów na początek, aby zyskać pozytywne komentarze zanim sprzedamy jakąś swoją rzecz. Pozytywne komentarze pomagają kupującym w podjęciu decyzji i pokazują, że można nam zaufać. Bezpieczeństwo jest bardzo ważną rzeczą na Allegro. Jest tam co prawda mały odsetek oszustów (0,04%) ale jednak są. Dlatego nie tylko Ty bądź wiarygodni, ale i sprawdzaj innych, żeby nie pożałować i nie stracić pieniędzy czy przedmiotu.

Pamiętaj allegro rejestracja pozwala Ci na pełne korzystanie z konta. Nie tylko zakupy, ale na dodawanie własnych przedmiotów.