PRACOWNIA
FLORYSTYCZNA
PARVIFLORA
2008 - 2018
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Pudełka kwiatowe

Kwiaty zapakowane na prezent? Kwiatowe pudełka - to strzał w dziesiątkę!

Kwiaty możemy układać w przeróżnych naczyniach - szklanych, ceramicznych, drewnianych, metalowych, a także w kartonowych - czyli w papierowych pudełkach. Bez obaw - stosujemy pewne zabiegi, by pudełka nie przesiąkały wodą, w której przebywają kwiaty.

Kiedy najpóźniej zamówić u nas pudełko kwiatowe? Przynajmniej 3-4 dni wcześniej, ponieważ nie prowadzimy stałej sprzedaży kwiatów, nie mamy też dużego magazynu, w którym mogłybyśmy gromadzić wszelkiego rodzaju i rozmiaru pudła, pudełka czy pudełeczka- zarówno jedne jak i drugie - sprowadzamy i dopasowujemy indywidualnie.

Jak można zamówić pudełko kwiatowe w PARVIFLORZE? Wystarczy zadzwonić na jeden z podanych numerów telefonu: 533-576-369 lub 535-443-221, lub napisać wiadomość na adres: biuro@parviflora.pl Zapraszamy również bezpośrednio do naszej pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15.

Gdzie można odebrać od nas zamówione pudełko kwiatowe? W naszej pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15. Istnieje też możliwość dowozu pudełka we wskazane miejsce - za dodatkową opłatą.

A co z rozliczeniem? Preferujemy wpłaty na nasze konto bankowe; wpłacana kwota może być zaliczką w wysokości 60% umówionej ceny pudełka (wówczas pozostałe 40% zostaje uregulowane w momencie przekazania bukietu), lub może stanowić 100% ceny.

Dane do przelewu w zakładce KONTAKT.

Nasze przykładowe realizacje:


Pudełko pełne kwiatówPudełko pełne kwiatówPudełko pełne kwiatówPudełko pełne róż...

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.