PRACOWNIA
FLORYSTYCZNA
PARVIFLORA
2008 - 2018
Szczęśliwe kwiaty mogą patrzeć śmiele
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.

Kompozycje z kwiatów ciętych

kompozycja w ceramicznej misie; róża

Kwiaty ułożone w naczyniu szklanym? Porcelanowym? Metalowym? Drewnianym? Nie ma problemu! Wystarczy wybrać odpowiednie i cieszyć się świeżym kwieciem jeszcze dłużej!

Kiedy najpóźniej zamówić u nas kompozycję kwiatową w naczyniu? Przynajmniej 3-4 dni wcześniej, ponieważ nie prowadzimy stałej sprzedaży kwiatów, nie mamy też dużego magazynu, w którym mogłybyśmy gromadzić wszelkiego rodzaju i rozmiaru pojemniki, osłonki, doniczki, wazony itp. - zarówno jedne jak i drugie - sprowadzamy i dopasowujemy indywidualnie.

Jak można zamówić kompozycje z kwiatów ciętych w PARVIFLORZE? Wystarczy zadzwonić na jeden z podanych numerów telefonu: 533-576-369 lub 535-443-221, lub napisać wiadomość na adres: biuro@parviflora.pl Zapraszamy również bezpośrednio do naszej pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15.

Gdzie można odebrać od nas zamówione kwiaty? W naszej pracowni w Łodzi, przy ul. Wschodniej 15. Istnieje też możliwość dowozu kwiatów we wskazane miejsce - za dodatkową opłatą.

A co z rozliczeniem? Preferujemy wpłaty na nasze konto bankowe; wpłacana kwota może być zaliczką w wysokości 60% umówionej ceny kwiatów (wówczas pozostałe 40% zostaje uregulowane w momencie przekazania bukietu), lub może stanowić 100% ceny.

Dane do przelewu w zakładce KONTAKT.

Nasze przykładowe realizacje:


komplet kompozycji w osłonkach; anturium, eustoma, goździk, szarłat, proso, dodatkikompozycje w szklanychnaczyniach w osłonkach papierowych; róża, proso, dodatkiKompozycja na stół; anemony, eustoma, gipsówka, dodatkikompozycja w blaszanej osłonce; tulipany, wierzba mandżurska, dodatki dekoracyjne
kompozycja w ceramicznej misie; różakompozycja podwójna w szklanych naczyniach; tulipankompozycja w szkliwionym naczyniu; anturiumkompozycja w szkliwionym naczyniu; storczyk ćmówka
kompozycja w szkliwionym naczyniu; storczyk ćmówkakompozycja w... obudowie monitora; cantedeskia, hortensjakompozycja w szkliwionym naczyniu; róża, leukadendronkompozycja w szkliwionym naczyniu; lilia
kompozycja w szkliwionym naczyniu; różakompozycja w szkliwionym naczyniu; tulipan

Wszelkie prawa zastrzeżone. Treści i zdjęcia są własnością autora niniejszej strony. Jakiekolwiek ich kopiowanie bez jego zgody jest złamaniem prawa. Za każde użycie zdjęć będzie wystawiana faktura VAT.